Dla Ciebie

Oferta

Dla Ciebie:

  • Uroczystości rodzinne
  • Przyjęcia weselne
  • Imprezy w plenerze
  • Koktajle i bankiety w naszej siedzibie

WESELE

Jedną z najważniejszych składowych udanego wesela jest serwowane na nim jedzenie. Doskonałą jakość i smak serwowanych przez nas dań zawdzięczamy profesjonalizmowi naszych kucharzy oraz naturalnym i świeżym składnikom, których używamy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą weselną, która prezentuje szereg różnorodnych dań. Służymy radą i doświadczeniem w ich doborze. Na specjalne życzenie możemy zaproponować także inne, bardzie egzotyczne menu.
Na życzenie zapewniamy także słodki poczęstunek. Nasi kelnerzy przez całe wesele dbają o podniebienia i dobre samopoczucie weselnych gości.
Przyjęcie zorganizowane przy naszej pomocy jest zawsze niezapomnianym przeżyciem, także kulinarnym.

CHRZCINY / PIERWSZA KOMUNIA ŚW.

Przyjęcie z okazji chrzcin czy Pierwszej Komunii Św. zorganizowane w domu nabiera niepowtarzalnego charakteru wyjątkowości i święta. Wytwórnia Smaq przykłada szczególną wagę do tego, aby wszyscy uczestnicy takiego przyjęcia, również domownicy, czuli się wyjątkowymi gośćmi. Nasze menu uświetni ten wyjątkowy dzień a obsługa sprawi, że poczujecie się Państwo wyjątkowo. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim menu, które zawsze dobierzemy i dostosujemy do Państwa potrzeb i upodobań.