Zespół

Zespół

Anna Kotus – współwłaścicielka Wytwórni Smaq

Gastronomia zawsze była jej namiętnością, to dlatego tuż po studiach, zamiast nauczaniem hiszpańskiego,  na poważnie zajęła się kulinariami. Od 2000 r. w branży, przez 8 lat w poznańskiej Zielonej Werandzie  na stanowisku menagera. Wyznaje prostą zasadę: Marzenia nie są po to by je mieć, tylko po to, by je realizować! Swoje zrealizowała  w 2012 roku i otworzyła Wytwórnię Smaq – catering, który ziszcza wszystkie pragnienia o wyśmienitej kuchni.
Przez swój zespół ceniona za profesjonalizm, wyrozumiałość i otwarty umysł.

Hanna Suchecka – współwłaścicielka Wytwórni Smaq

Gastronomia zawitała do jej życia wraz ze stworzeniem w Poznaniu jednej z największych w Europie wypożyczalni gastronomicznej. Poznani wówczas ludzie coraz bardziej wciągali ją w ten świat. Zapragnęła więc obdarowywać ludzi niezapomnianymi chwilami okraszonymi przepysznym jedzeniem. W 2017 roku spełniła marzenie i wraz z Anną Kotus podjęła decyzję o połączeniu sił i stworzeniu najlepszej firmy cateringowej w Poznaniu.
Zakochana w zwierzętach, Skandynawii i własnym mężu. Nigdy nie zwalnia. Zawsze można liczyć na jej uśmiech, otwartość i życzliwość. Ceniona przede wszystkim za profesjonalizm i sprawiedliwe podejście do ludzi.